Vetura në shitje Ford Kuga

Kjo veture ka pasur 96 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:37:32

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 19 999 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Kuga 2.0 TDCI Viti Prodhimit 2009

Ford Kuga 2.0 TDCI Viti Prodhimit 2009 ne gjendje shume temire teknike i posa ardhur nga zvicrra eka doganen dhe homologim

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit