Vetura në shitje Audi Q7

Kjo veture ka pasur 99 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 12:52:55

18,900 EUR

(Çmimi)


19,200 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 235 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI Q7 3.0 TDI 3xS LINE QUATTRO 245 PS MODEL 2011

AUDI Q7 3.0 TDI 3x S LINE
QUATTRO 245 PS
MODEL 2011 FACLIFT
8 SHPEJSI ME MOTOR MODELIT RI
NE GJENDJE SHUM TE MIR
I SERVISUM MUZIKEN BOSE
LEDA PARA DHE MRAPA
SENZOR PAR DHE MRAPA
KLIMATRONIC PARA DHE MRAPA
ULSET ME NXEMJE PARA DHE MRAPA
PANORAM START STOP
PALIMIN E PASQYREVE
TEMPOMAT PULLA TIMON
ULSET LEKUR S LINE
BAGAZHIN ME HAPJE ELEKTONICE
NAVI 6 CD CHANGER M.CARD TEL SYSTEM
ALUFELGAT 20COLL S LINE
FULL PAISJE
INFO AUTO BENI +37745613666
INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI
FSHATI STANOVC I EPERM

Siguria dhe komoditeti


  •  Senzorë parkimi

  •  Immobilizer

  •  Mbyllje qendrore

  •  Senzorë shiu

  •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit