Vetura në shitje BMW 120

Kjo veture ka pasur 122 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2019 14:17

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 181 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 120D XDRIVE M-SPORT FACELIFT 140KW/190PS

OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon , , ulset exlusive allkatare , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa , ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , kamer ,vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light ,sistemin start stop, abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503


Shpërndaje:

Veturat e fundit