Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 184 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2020 13:08

9,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 23 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Audi A3

Shes Veturen
Audi A3
2.0 Tdi
Disel
Manual
6 shpejsi
Viti 2010
Me dogan
170 ps
Quatro
S-Line
Klim dy zonale
Navi
Bord kompjuter
Radio
Cd
Komanda n’timon
Gjysem lekur
Ulse me nxemje
Gjama elektronik
Tempomat
Airbag
Lleda para dhe mrapa
Xenon
Bi xenon
Cenzora
Esp
Abs
Asr
Ne gjendje shum te mir teknike


Shpërndaje:

Veturat e fundit