Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 740 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:48:03

4,550 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 264 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 4 1.9 TDI VITI 2003

Shitet Golf 4 1.9 TDI Manual Viti 2003 Ne gjendje Shum te mir pune dhe serivise te kryera me regjistrim 5 muj
ABS
ESP
DY QELSA FABRIKISHT
74KW 101PS
Per me shum Info na kontaktoni ne Numrin
045-335-898


Shpërndaje:

Veturat e fundit