Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 222 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/05/2019 00:19

590 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Coco City

Shes harley elektrik te ri 1500w 60volt posedon drita lled dy qelsa frenat me ulje dy karrika adapter me ftofje , pasqyre , zhvillon shpejtesi deri ne 40kmh dhe mban baterin deri ne 45 km , kemi ngjyra te lloj llojshme ... Kontakti viber&whatsapp : +383 44207945


Shpërndaje:

Veturat e fundit