Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 1754 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/07/2019 23:18

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 285 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet BMW 530D

Shitet vetura BMW 530D, 173 KW, 232 PS
Viti i prodhimit: 2006
Marshi: Automatik
Motori: 3.0 Diesel
Km: 285.500
Klimatronik
Vetura i ka te kryera te gjitha serviset, posedon frenat dhe disqet e reja, si dhe i ka te nderruara te gjitha pjeset kryesore te trapit. 4 goma te veres vetem 1 vit te perdorura.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe nuk ka asnje defekt.
Regjistrim 1 vit dhe mund te perkthehet menjehere!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit