Vetura në shitje Alfa Romeo Alfa 159

Kjo veture ka pasur 359 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/09/2019 10:44

1 EUR
6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 223 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Alfarome

Alfa Romeo 159 -2007 1.9 Jtdm 16v 150 ps
-KLIMATRONIK
--BORD KOMPJUTER
-ndrrohet vetem me Mercedes eklas viti 2013 .2014


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit