Vetura në shitje Audi S8

Kjo veture ka pasur 3478 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/03/2020 09:04

11,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
5200 cm³ 0 002 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi S8 5.2 V10

Shitet Audi S8 D3
Viti i prodhimit: 2006
Motori 5.2 V10 FSI 331kW / 450PS
Automatik Tiptronik me 6 shpejtesi (nderrimi i shpejtesive mund te behet edhe nga timoni)
Terheqje me 4 rrota - Quattro
Farat BiXenon me robot dhe drita anesore per kthesa
Stopa LED
Senzora te parkimit para dhe mbrapa
Kamere mbrapa
Sistem Keyless Go & Start
Fingerprint Scanner per ndezje te vetures (one touch memory)
Automated Cruise Control (ACC)
Karrika lekure me levizje elektrike
Karrikat e para dhe mbrapa me nxemje
Klimatronik kater zonal
Interier i rralle Carbon dhe Alcantara
Sistemi i zerimit: Bose
Audi Multimedia Interface (MMI) me TV
CD Changer me 6 CD

Vetura eshte ne gjendje shume te mire e sapo servisuar
Vetura ka te gjitha pjeset origjinale dhe posedon te gjitha opsionet qe mund ti kete nje Audi S8 e kesaj serie


Shpërndaje:

Veturat e fundit