Vetura në shitje Mercedes-Benz 190

Kjo veture ka pasur 2927 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/07/2015 17:33

2,800 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1992

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MeRcEdEss 190 dizell 1.9 sportss -92

♫ --Shes Mercedes 190 D--♫
♫ --Viti i prodhimit fund te 1991--♫
♫ --Regjistrim ka 11 muaj te plota--♫
♫--Eshte ne gjendje shum te rregullt--♫
♫--Kubikazha osht 1.9 dizell--♫
♫--Eshte i ruajtur jasht po ashtu edhe mbrenda--♫
♫--Ka fellge 15-- ♫
♫--Amortizerat dhe spirallat i ka sports--♫
♫--5 shpejtesi--♫
♫--Ka centrall--♫
♫--Abs--♫
♫--Hapet dhe mbyllet me rrym te gjitha dyert-- ♫
♫--Eshte i servisuar ka baterin te re gans--♫
♫--Eshte fabrikisht dizell--♫
♫--Qmimi i vetures 2800€--♫
♫--Mund te na shkruani ne facebook si mesazh ne- (https://www.facebook.com/aldin.isa.1)flm per kuptim--♫


♫--per ma shum konktakto ne numrin 044 76 23 88 dhe ne numrin 049 19 73 24--♫

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit