Vetura në shitje Mercedes-Benz 220

Kjo veture ka pasur 592 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/04/2020 17:36

3,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 2 200 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes Benz C220 CDI ESPRIT-AVANT V.p-2000

Shes Mercedes-Benz {W202}-{C220} [CDI] Model: "ESPRIT AVANT"
I Doganuar dhe mirëmbajtur vetëm nga një pronarë i posaqshëm
"POSEDON TE GJITHE DOKUMENTACIONIN NGA FABRIKA"
Regjistrim:RKS: 10 Muaj të plotë.
I servisuar dhe u ruajtur gjithmonë vetëm në garazh të tij të posaçme,I ruajtur si mbrenda gjithashtu edhe jashtë
Motorri është në gjendje të mrekullueshme pa asnjë defekt askund,Vaj nuk shpenzon as "1ml",Serviset të gjitha të kryera me kohë të caktuar.
Viti i prodhimit: Fund 1999 MODEL:"ESPRIT AVANT" Pro-Facelift Edition -2000-
Me shpenzime shumë të vogla Ekonomike përfundimisht (5.3L-100KM)
!Ka një vozitje shumë të lehtë dhe njëkohësisht është i shtrenguar si në trapa si në gjithqka,nuk ka asnjë vërejtje,bindeni vetë kur të shikoni live veturën!
POSEDON:
Klimatronik Autos (Multi-Funksionale).
Librin e servisimit nga Fabrika.
Mbyllje Qendrore,Dirigjues,Centrall.
2 çelësa (Flash) 2 çelësa (Eco)
-Abs,-SRS,-ESP,-AiR-BaG,-ADS,-EC,-Rest,-Senzorë shiu.
Timonë:Servo,Lëvizës,Cromalic.
Karrige:Lëvizëse,me Lift,me nxemje,Komoditet Final.
Drita:Gjata,Shkurtra,Mini Xennon,Mjegulle Extra Funksionale.
Led Interiors.
Mbështetëse të dorës-Dollap.
Power Outleet 2X.
Pasqyret:Elektronikë,Me nxemje,Cristal Glass.
Xhamat:Elektronikë,Me Nxemje,Colors.
Fellge dhe Goma të reja të sapo vendosura të vitit:-01/08/2019.
Akumulatorin e ri të sapo vendosur.
Marsh:Manual:5+R(Fabrikisht Pro-ESPRIT)
Radio Fabrike:Radio,Tunner,Bass,CC,FM,ETJ
"Veturë për Familje edhe për Marakli që i njohin"
Vërejtje:
!Vetura nuk ndrrohet por vetëm shitet!
Vetura është e doganuar dhe mirëmbajtur vetëm nga një pronarë
Vetura është në gjendje perfekte për momentin ska nevoj me investu as edhe 1 Cent askund hiq.
Vetura nuk është në hipotek po ashtu nuk ka asnjë denim policorë është veturë familjare.
Vetura është personale dhe mund të përkthehet në emrin e pronarit të ri mbrenda orës.
Pres vetëm blerës seriozë
Për më shumë kontaktoni në:
049 867 060
Viber:+383 49 261 509


Shpërndaje:

Veturat e fundit