Vetura në shitje BMW 328

Kjo veture ka pasur 4049 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/11/2020 14:57

13,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 120 000 KM

Shitet BMW 328I Xdrive

BMW 328I Xdrive
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: dogane
✔ Km: 120.000
✔ Ngjyra: Orion Silver (bezhë)
✔ Opsionet shtese: motor 2.0 benzin 4x4 Xdrive, navigator, clima, kamera parkimi, start stop, key less go, blind spot, sedilje dhe timon me ngrohje dhe me memorie, sallon lëkure, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 13.000€
✔ Telefon:+355692497771

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit