Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 715 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/02/2021 22:08

17,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 139 000 KM

golf 7 gti “i doganuar dhe regjistruar” full option

shitet golf 7 gti ne gjendje perfekte per me shume info-viber/whatsapp/+38349133300

Shpërndaje:

Veturat e fundit