Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 720 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:55:17

13,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 185 000 KM

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI DSG RKS 🇽🇰

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI DSG RKS 🇽🇰
Volkswagen Golf VII 2.0 TDI DSG me 150 PS. RKS 🇽🇰
E doganauar ne Shtator 2021
BlueMotion Technology.
Vetura eshte e tregut gjerman e importuar ne France Te gjitha serviset i ka ne VW te kryer. Gjendje perfekte!

13.900€,- Rks!

* viti 27/10/2014 Dy Qelsa fabrikish
* 185.500 km Me faktura VW
* Rrypin e motorrit te ndrrum 184.800km
Servisi ules te kryn per 15.000km
* automatik (DSG)
* navigacion "Discover Media"
* Ulse me nxemje
* Bluetooth per telefon mobil
* Bordcomputer
* senzor para dhe mbrapa
* ASR & Esp
* Isofix
* fellne 16 me Goma te reja te dimrit 2020-2021
* Climatronic
* Start/ Stopp-Automatik
* Senzora para dhe mbrapa etj

NDRRIME NUK BEJM

Automjeti gjendet ne Komunen e Vitis

Per kontakt: Viber ose Whatsapp 049-111-838

Shpërndaje:

Veturat e fundit