Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 1974 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 14:08:25

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
800 cm³ 160 000 KM

Smart Two diesel Automatik

Shes smat two 800 cdi 2010 Automatik ne gjendje shum te mire 7 muaj Rks , klima ac, xenon ,sensor paringku
kontakt :045687995

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit