Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 121 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 12:18:42

9,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 200 KM

Golf 6 Plus 2.0 Tdi Bluemotion Doganuar 2012

Shitet vetura e tipit Golf 6 Plus 2.0 Tdi Bluemotion Doganuar

Viti 2012

Kilometra origjinale 100%
Nr i shasise per verifikim te kilometrave dhe aksidenteve
WVWZZZ1KZCW547115

Garancion 100% per kilometra aksidente dhe dokumentacion

Vetura shitet me fature dhe TVSH

Ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk eshte i akdidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Nuk beje nderrime

049128182

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit