Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 195 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2019 11:41

7,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 171 234 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF VI 2.0 TDI, i Doganuar dhe Homologim

VW GOLF VI 2.0 TDI, i Doganuar dhe Homologim
VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, Nxemje ne sedile, Tempomat, 4 Xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, Cd radion, Libra te servisit, 2 qelsa, etj etj.
Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtun, Kilometra te garantuara 171534 km mund ti verifikoni ku te doni.
Vetura e ardhur nga Gjermania dhe i Doganuar Homologim dhe Kontrollim teknik.
049-859-859
044-777-075


Shpërndaje:

Veturat e fundit