Vetura në shitje Citroën C3 Picasso

Kjo veture ka pasur 98 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/05/2019 09:13

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 166 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

2011 CITROEN C3 PICASSO 1.6

2011 CITROEN C3 PICASSO 1.6 TDI
MANUAL
166000 KM
QMIMI ME DOGANE DHE HOMOLOGIM
QMIMI PA DOGANE 5,000

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit