Vetura në shitje Renault Captur

Kjo veture ka pasur 145 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/05/2019 08:31

13,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 34 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Renault Capture 1.5 dCi Automatik

Renault Capture 1.5 dCi Automatik, e kafte metalike, 5 dyer, 5 ulese, senzore mbrapa, kontroli i radios ne timon dhe limituesi i shpejtesise, ABS, Airbag, AUX, USB, ECO, SRP, Ekran me prekje, Navigacion, Multimedia, Bluetooth, Dritaret elektronike, Klim automatike, Dritaret mbrapa te eresuara fabrikisht, dritat automatik me senzore, pasqyre me ngrohje dhe regullim elektronik, START - STOP sistemi i ndezjes se vetures, Qeles intelegjent, vetura posedon dy qelesa dhe shina ne tavan, Gepeku me dy nivele, Regjistrim deri me 27.02.2020. Vetura ne gjendje perfekte.


Shpërndaje:

Veturat e fundit