Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 435 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 12:14:04

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 210 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TIGUAN 2.0 TDI

VW Tiguan 2.0 TDI
4 Motion Automatik
Km:210.000
Nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me Dogan
Tel: +383 49 73 99 99

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit