Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 252 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:15:01

9,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


10,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 95 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Citroen C5 2.0 HDI Executive

Shitet Citroen C5 2.0 HDI Executive
Vetura posedon keto karrakteristika:
KM te kaluara: 95,000,
Automatik,
Klimatornik,
Parktronik,
Airmatik,
Vollani multifunkisonal,
Navigacion,
LED, Xenon - Bi Xenon,
Karrikat lekur dhe shtof,
Karrikat me nxemje,
Nga Zvicrra
I sapodoganuar dhe homologuar.
Kontakt: +383 49 44 55 89

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit