Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 105 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2019 00:23

9,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TOURAN AUTOMATIK 2012 2.0 PA DOGAN NGA ZVICRRA

SHES VW TOURAN , MARSHIN AUTOMATIK , VITI 2012 , MOTOR 2.0 DIESEL , I PADOGANUAR DHE I POSAARDHUR NGA ZVICRRA. VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE , PA ASNJE PROBLEM , GJITHA SERVISET E KRYERA ME KOHE , RRYPIN DHEMBZOR TE NDERRUAR ME 176MIJ KM DHE ME TE GJITHA OPSIONET. POSEDON: · LIBRIN E SERVISIT · 2 QELSA · 222MIJ KM · AUTOMATIK DSG · KOMANDA NE TIMON · BORD COMPUTER TOUCHSCREEN · NAVIGACION · SENZORA PARA/MBRAPA · KAMERA PARA/MBRAPA · SISTEM VETPARKIMI/PARK ASSIST · SHPEJTESI NE TIMON · TEMPOMAT · XHAMA ELEKTRONIK PARA/MBRAPA · KARRIKA ME NXEMJE · DRITA MJEGULLE · KLIMATRONIK · BLUETOOTH · AUX/CD/FM · KONTAKTI : +41765705970-viber whatsap


Shpërndaje:

Veturat e fundit