Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 130 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 08:33:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 184 632 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SHES BMW 530D AUTOMATIK VITI 2011 RKS

SHES BMW 530D AUTOMJETI I POSEDON GJAMT ME RRYM KLIMATRONIK KARRIKAT NXEMJE MBYLLJJE QENDRORE SERVISAT E KRYM DOGAN HOMOLOGIM GOMA TREJA FELLNE TREJA N GJENDJE SHUM T MIR PER MA SHUM KONTAKTONI NUMER TELEFONIT OSE N VIBER
044176199
+38344176199

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit