Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 1136 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/08/2019 11:38

16,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 185 855 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO RKS VITI 2013

• AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 245 PS • AUTOMATIK - TIPTRONIC 7 G • I SAPO DOGANUAR NE KS • SERVISIN KOMPLET TE KRYER • I SERVISIAR ME RREGULL • KILOMETRAT E GARANTUERA • VITI I PRODHIMIT 12.2012 MODEL 2013 • NAVIGACION DVD AUX SD CARD USB • KARRIKAT LIKUR ME NXEMJE • XENON BIG XENON LED DINAMIC • 4 GOMAT E REJA TE VERES 2019 • SHUM E RUAJTUR SI BRENDA DHE JASHT • MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI • ☎️049-797-767 ☎️ 044-360-932 📞+38349797767 • QMIMI 16500 EURO

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit