Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 118 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/11/2019 16:54

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 210 717 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Tiguan 2.0TDI 4x4 Automatik

✅ Tiguan 2.0TDI 4x4 Automatik
✅Viti 2009
✅I regjistruar RKS 8/2020
✅Sensora parkingu
✅Ulset me nxemje
✅Klima tronik
✅Radio touchscreen
✅Dritare te erresuara nga prodhuesi
✅Gomat e reja te dimrit
✅Rrypi dhomzor komplet i ndrrun
✅Diskat dhe frenat komplet te ndrrune
✅210717km
✅Aux+Sd-card
☎️0038349528888


Shpërndaje:

Veturat e fundit