Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 212 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/11/2019 11:22

9,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6

Golf 6 automatik,timon multifunksional,tempo mat,senzora etj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Fellne

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit