Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 93 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:53:32

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 188 888 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES C 220 CDI FACELIFT 125KW 7G

MERCEDES C 220 CDI
FACELIFT 125KW 7G
VITI 2014 SERIJA E FUNDIT
188000KLM TE GARANTUME
ME DOGAN HOMOLOGIM
KLIMATRONIC
2 QELSA
DRITAT LEDA PARA DHE MRAPA
SENZOR PARKIM PARA DHE MRAPA
ULSET LEKUR ME LEVIZJE ELEKTRONIKE
VETPARKIM
STARTSTOP
ULSET ME NXEMJE
TEMPOMAT
COPYUTERBORD
PULLA TIMON
FELLNE ORGJINAL 18 COLLME GUMA TREJA


INFO AUTO BENI +37745613666
INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI
FSHATI STANOVC I EPERM


Shpërndaje:

Veturat e fundit