Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 460 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 15:42:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2199 cm³ 0 002 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes W203 C200 CDI FULL EXTRA PER MARAKLI !!

Shes Mercedes "Daimler Chrysler" Benz (W203 - C200 CDI)
-Doganuar dhe Mirëmbajtur vetëm nga një pronarë i posaqshëm-
"POSEDON TE GJITHE DOKUMENTACIONIN NGA FABRIKA (Librin e Servisimeve,Letrat e Doganes,Ish Librezën Gjermane)
Në gjendje shumë të rregullt teknike si dhe optike
I servisuar edhe u ruajtur gjithmonë vetëm në garazh të tij të posaçme Extra I ruajtur si mbrenda gjithashtu edhe jasht (Veturë Familjare-Ekonomike)
Motorri eshte në gjendje perfekte pa asnjë defekt,Vaj nuk e shpenzon as 1 ML/G,Serviset të gjitha të kryera me kohë të caktuar
Viti i prodhimit: Fund 2002 MODEL:"Classic" Pre-Facelift Edition -2004-
Me shpenzime shumë të vogla Ekonomike Përfundimisht 5.5L-100KM
I Doganuar:*2015*-:-Regjistrim:RKS:5 muajë të plotë
Me një fjalë "Veturë Klasike vetëm për Marakli mirëmbajtur shum rregullt dhe Korrektivë"
POSEDON:
Klimatronik Ac
Tempomat
Board Computer Multi-Funksional
-Mbyllje Qendrore,-Dirigjues,-Centrall,-Abs,-SRS,-ESP,-EPC,-AiR-BaG,-ADS
Timonë:Servo,Telekomanda,Lëvizës,Tërheqës,SRS.
Karrige:Extra Elektronike,Lëvizëse Elektronike,Komoditet Final.
Drita:Automatike,Gjata,Shkurtra,Mini Xennon,Mjegulle Extra Funksionale.
Pasqyrë:Elektronike,Me nxemje,Cristal Glass.
Xhama:Elektronik,Me Nxemje,Colors,Extra Folie.
Marsh:Manual:6+R(Fabrikisht ProClassic)
Ndarëse të ulseve
"Lehne sicher einrasten"
Nxemjen dhe ftohjen funksionale
Radio Fabrike:Dirigjues nga Timoni,Radio,Tunner,Bass,CD,Card,ETJ
Bagazh Elektronikë funksionale
"Veturë për Familje dhe për Marakli"

Vërejtje:
Vetura është e doganuar dhe mirëbajtur vetëm nga një person
Vetura është në gjendje perfekte për momentin ska nevoj me investu as edhe 1 Cent askund hiq
Vetura nuk është në hipotek po ashtu nuk ka asnjë denim Policorë është veturë familjare
Pres vetëm blerës serioz
Për më shumë kontaktoni në :
049-867-060
Viber: +383-49-261-509


Shpërndaje:

Veturat e fundit