Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1107 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/02/2020 14:15

8,900 EUR
8,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3 Sportback Full S-Line

Audi A3 2008 Sportback

-170 PS
-Panoram
-Senzora
-Vollani S-Line
-Fellne 17 - 2018
-Guma Dimrit -2019
-Xenon Bixenon
-Servisi sapo i kryer
-Km e garantume
-Regjistrim deri korrik.

NUK BOJ NDRIM!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit