Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 140 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/03/2020 08:04

600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Motor 2019

Karburanti Marshi
Elektrik Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 1

Kubikazha Kilometrazhi
- 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Electric bike

Shitet motori electric 2019 e re.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Matt

  •  Kompjuter


Shpërndaje:

Veturat e fundit