Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 181 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:35:13

9,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 192 512 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SHES WV POLO 1.4 TDI 2016 AUTOMATIK

WV POLO ME DOGAN DHE HOMOLOGIM


Shpërndaje:

Veturat e fundit