Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 189 000 KM

Gjendja Vendi
- Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


VW Golf VI 1.6 TDI MATCH

WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


VW Golf VI 1.6 TDI MATCH. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW GOLF VI 1.6 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY
* Viti i prodhimit 2012
* KLIMATRONIC
* Karrika RECARO (SPORT)
* Pulla ne Vallon
* Senzora Parkingu
* Hallogenka
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* ALU FELNE MATCH MODEL
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Senzori i Lodhjes
* Ngjyra e Hirit Metalike
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritat kryesore Halogene
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* Xhamat e gjelbër termoizolues
* 4 Rrotë te Reja me ALU FELLNE
* 2 çelësa


Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839

Shpërndaje: