Vetura në shitje Volkswagen Passat

26,700 EUR


LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


VW PASSAT B8 COMFORTLINE 2.0 TDI CR BMT 6-MANUAL 2016

Volkswagen Passat B8
Karakteristikat Teknike:
Modeli: Passat B8 Comfortline
Motori: 2.0 TDI CR BMT
Fuqia KW/KF: 110 / 150
Transmisioni: 6 Manual
i Ri 0km
o Ngjyra e Argjent Metalike
o Rrotët nga alumini "Sepang" 6.5J x 16, me Goma 215/60 R16
o Timoni multifunksional nga lëkura (3 krahësh) me dekorime alumini
o Mbështetëse qëndrore për duar para me dhomëz për gjësende, e rregullueshme në lartësi dhe gjatësi, 2 dalje ajri mbrapa
o Uleset Comfort nga shtofi "Weave" inkl. Uleset e para me ngrohje; Ulesja e shoferit “Ergo Comfort”
o ESP përfshirë ABS me ASR,EDL,EDTC dhe me kontrollë të stabilitetit për rimorkio
o Sistemi "Front Assist" përfshirë frenimin emergjent për qytet për ACC deri në 160 km/h
o Pasqyrja e brendshme me errësim automatik
o 7 x Airbag (Airbag per gjunj, para, anesor dhe Airbag Perde)
o Sistem i monitorimit të shtypjes së ajrit në goma
o Mbyllje qëndrore me teledirigjim përfshirë funksionin "Keyless Go"
o Rest Assist - Detektues i shoferit të lodhur, përgjumur
o Radio Composition Media (Bluetooth, CD/MP3, SD card slot, USB, Aux in, 4x20W, 8 altoparlant)
o Senzor shiu, drita të ditës, Leaving/Coming Home funksion
o Displej multifunksionale "Premium" kolor
o Klima automatike "Climatronic", 3 zonale
o Freni i parkimit elektrik, me funksionin Auto Hold dhe Asistencë për nisje në përpjetëza
o Retrovizorët e jashtëm me palosje automatike, rregullim elektrik dhe me ngrohje. Pasqyra e ngasësit me errësim automatik, ndriçim ambienti.
o Tempomat, deri 160 Km/h, me "Front Assist" dhe City frenim emergjent
o Senzora parkimi para dhe mbrapa "ParkPilot"
o Ndriçim i ambientit (duhet të kombinohet me inserte dekorative)
o Dritat kryesore LED Basic, me drita të ditës
ÇMIMI ME TVSH nga 30.431.00€ me Zbritje Speciale 26.700.00€
Per ma shume Informacione kontaktoni personelin tone per shitje ne ket numer telefoni 045 690 936 ose ne e-Mail [email protected]

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje: