Kjo veture ka pas 3501 vizita

Vetura në shitje BMW 318

 
* Çmimi me marrëveshje
Marka & Modeli, Lloji:
BMW 318, Limuzinë
Viti prodhimit:
2012
Karburanti:
Naftë
Madhësia e motorit:
2000 cm³
Transmisioni(Marshi):
Automatik
Ngjyra:
Kafe
Nr i ulëseve:
5
Kilometrazhi:
170 000 KM
Gjendja:
E përdorur
Dëshironi të shisni një veturë?

Përshkrimi siguria&komoditeti

BMW 318 D LUXOURY NEW MODEL

Ngjyra e kafe metalike ,5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komdant ne timon ,lart i hapur SHIBER,
ulset lekur te kuqe , ulset sport , dritat LED mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkompjuter , navigacion GPS TV HD , radio CD USB , airbag ,
abs , esp , dritaret elektrike , fellne .etj
TEL:+386 49 400 503 , +377 44 535 442

Kontakto shitësin

Auto Trimi Sh.p.k

Auto Sallon
+386 49 400 503

Raporto keqperdorim

Veturat e pelqyera


    Dërgo mesazh