Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 692 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/02/2018 06:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 109 080 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 207 1.6 Hdi 90Ps

Peugeot 207 1.6 Hdi 90PS
Viti 2008
109080 km te GARANTUARA
Full opcion
Ne gjendje jasht zakonisht e mir
Per me shum info na kontaktoni ne +38344828753 +378345602836

Mund ta vizitoni Bibaj - Ferizaj

Auto Sallon ANESI

I SAPO DOGANUAR PREJARDHJA NGA FRANCA

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit