Vetura në shitje Renault Megane

Kjo veture ka pasur 2711 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 09:19:10

5,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 210 000 KM

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI 90 PS

REGJISTRIMI I PARE RKS 2018
EDHE 11 MUAJ REGJISTRIM VALID

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Kompjuter

  •  Hidraulik

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit