Vetura në shitje Opel Combo

Kjo veture ka pasur 181 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/12/2018 16:06

2,350 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Levent

  • Prishtinë
  • 049883399 049511110

Opel Combo 1.7 DI Viti 2004 Me Klime RKS Gjendje PERFEKTE

Opel Combo 1.7 DI (Dizell) 5 Shpejtesi 48 kW 65 PS.Viti 2004 i regjistruar RKS deri ne Korrik 2019.

shpenzimet
5.4 l/100 km(kombinim)
6.6 l/100 km(qytet)
4.7 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-klim AC Funksionale
-5 shpejtesi
-radio
-abs
-hidraulik
-2 dyer
-ngjyre bardhe
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.


INFO TEL.

049 511 110
049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit