Vetura në shitje Peugeot 107

Kjo veture ka pasur 134 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/02/2019 11:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 115 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 107 1.0i 70ps 12v 2009

Mund ta vizitoni qe tani te

Auto Sallon ANESI

Peugeot 107 1.0i 70ps 12v
Viti 04/05/2009
114397 km të garantume
4 gomat e reja per stinen e dimrit
I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM
PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷
Kontaktoni per me shum informacion
☎️ +38344828753
☎️ +38345602836

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Airbag

  •  ESP

  •  CD

  •  Hands-free kit(Adapter)

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit