Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 4609 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/02/2019 12:20

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Volkswagen GOLF VI PLUS 2.0 TDI 2009 AUTOMATIK

Te gjitha veturat tona mundesohen financim me leasing deri ne 60 keste me vetem 20% pjesmarrje.
Volkswagen Golf VI Plus Automatik 2009
Full Opsion
Viber +38349 664 664

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit