Vetura në shitje Fiat Scudo

Kjo veture ka pasur 444 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2019 12:44

4,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Verdhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 159 400 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Scudo 1.6 JTD Multijet

Shitet Fiat Scudo 1.6 Diesel JTD Multijet
Viti i prodhimit: 2007
3 ulese
I importuar nga Zvicra me dogane dhe homologim te paguar
159400 km te kaluara

Ne gjendje shume te mire

Çmimi: 4600 €
Ne çmim perfshihet edhe TVSH

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Immobilizer

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD


Shpërndaje:

Veturat e fundit