Vetura në shitje BMW 525

Kjo veture ka pasur 102 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/04/2019 17:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2993 cm³ 188 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw 525 D - Automatik

Bmw 525 D - Automatik
Viti - 2010
150 KW / 204 PS
188.000 KM
Vetura Me Dogan (IM7)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit