Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 600 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:40:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 167 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 207 1.6 hdi

Peugeot 207 1.6 HDI
Viti Prodhimit:2009
Km:167.000 te garantuara me liber servisi
Nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
Me dogan
Tel:+383 49 73 99 99

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit