Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 2536 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/06/2019 15:05

5,350 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 283 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Mercedes C220

Shes Mercedes C220 i vitit 2002, 2.2 diesel. Ka 1 vit regjistrim dhe eshte ne emer timin, pra perkthimi behet menjehere. Vetura posedon 2 pare goma me 2 pare fellne, klim, km te kaluara 283.000, harxhime te vogla etj etj.

Per me shume kontaktoni ne kete numer:
+38349874010 (Viber).

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Mbyllje qendrore

  •  Pasqyra elektrike

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje


Shpërndaje:

Veturat e fundit