Vetura në shitje Mercedes-Benz ML 350

Kjo veture ka pasur 1196 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 11:06:28

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 198 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shitet ML 350

shitet ML 350 AMG pakete full extra, vetura posedon te gjitha opcionet qe nje veture AMG mund te kete, karriget lekure dhe instrumentablla lekure, karriget me nxemje, ftohje, dhe masazhe, panoramic, disctronic, parkohet dhe ndalet vet, kilimetra te garantuara dhe poashtu vetura nuk ka pasur asnjehere aksident, japim garancion per te gjitha, si me dokumente poashtu edhe tek serviset e autorizuara ku mund te vertetohen te gjitha..

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit