Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 167 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/08/2019 16:37

7,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 110 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 308 1.6 HDI 2011

PEUGEOT 308 1.6 Dizell, Veture me 5 dyer dhe 5 ulese,
Vetura posedon 2 qelsa dhe liber servisi, Klime, USB, CD.
Dritaret e para elektronike, mbyllje qendrore,
Vetura ne gjendje shume te mire.


Shpërndaje:

Veturat e fundit