Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 849 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:26:03

8,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGLINE NE GJENDJE PERFEKTE

Opcionet 2.0 tdi dsg automatik i ardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte ne qdo aspekt me dy qelsa
Higline
Klimatronik dy zonale
Bordkompjuter
Tempomat
Ulset me nxemje
Ulset antillop
Senzora parkingu
Senzor shiut
Dritaret elektronike
Dritaret collor
Pasqyret elektronike me nxemje
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Larjen e dritav
Rregullimi dritav ne kthesa
Esp
Abs
Airbaga
Radio cd aux
Fellne shume te bukura
Vetura eshte shumr e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt Vetures Dogana i kushton 2080 euro 044 460 171


Shpërndaje:

Veturat e fundit