Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 1395 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:31:32

5,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

Golf 2.0 Tdi Sportline Navigacion Panorame Lekure 100% Doganuar Homologim 2010

Shitet vetura e tipit Golf 2.0 Tdi 103kw/140ps modeli Sportline Doganuar Homologim Kontrolle teknike

Vetura posedon Klimatronik,FULL Panorame,Lekure 100%,Navigacion,6 Shpejtesi,Karrika me nxemje,Gjama te erresuar fabrikisht,Fellne alumini 16 zoll me goma fringo te reja,Senzora te parkimit,Senzora te reshjeve,Mbyllje qendrore,Gjama me rryme,Hapje/Mbyllje nga largesia,Abs,Servo,Esp,Vollan multifunksional,Air bag,Alarm,Senzora ne retrovizor etj etj

Motorrin dhe nderruesin e shpejtesive e ka te Golf 6 fabrikisht
Motorrin 2.0 me nje bregasne i njohur si motorri me i mire i VW Golf 6

FULL EXTRA

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZ9M318511

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit