Vetura në shitje BMW 116

Kjo veture ka pasur 2698 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/04/2021 23:55

12,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

BMW F20 SPORT-LINE ( 2.0 )BMW F 20 SPORT-LINE

Tel : 049856661
Viber : +38349856661

BMW F20 ( 2.0 diesel )
TWIN POWER TURBO
85KW-116PS
Regjistrimi i par n RKS🇽🇰
Viti i prodhimit 2012
Automatik
Led para , Led mbrapa
Drita xenon-bixenon
STAR/STOP
2 Qelsa
Cruise-control (tempomat)
Display multifunksional
Board computure
Timon multifunksional
Klimatronik dy zonal
Navigacion europain
Pasqyre elektronike dhe me nxemje
Sistem zerimi AUX,BLUETOOTH,CD,USB,
MP3.
Fellne alumini 17 me goma t reja
AIRBAG , ABS ,ESP , ASR.
ECO
ECO-PRO
COMFORT
SPORT
SPORT+

Shpërndaje:

Veturat e fundit