Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 1454 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:04:42

7,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2231 cm³ 227 579 KM

Chevrolet Captiva 2.2 TD ,4x4 ,Dziel

Shitet;Chevrolet Captiva 2.2 TD ,4x4 ,Dziel,Automatik,i sa po ardhen nga Zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar;Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit