Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 243 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 10:36:38

6,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1686 cm³ 176 021 KM

OPEL ASTRA SPORTS TOURER

Opel Astra (J) Sports Tourer
Opel Astra 1.7
Diesel
Manual (6+R)
Pa doganë ( i ardhur nga Gjermania)
Viti i prodhimit: 17.07.2013
Kilometra :176.021 (të garantuara me libër të servisit)
Rripi i ndërruar me 125.578km
Vaji dhe bateria të ndërruara me 172.800km
Gomat e reja M+S (DUNLOP)
Start/Stop-Automatik, Tempomat, Komanda në Timon, Senzora para dhe mbrapa, Xhama elektronik(4x), 2 çelësa, Ulëset e para me ngrohje, Klimatronik, Navigator, Bluetooth, Aux, USB etj.
Vetura është në gjendje shumë të mirë dhe nuk ka nevojë për asnjë investim.
Çmimi me doganë 8750€

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit